מאגר מידע כללי דירות בחו"ל חדשים שותפים קניה השכרה ראשי

עיצוב פנים - מדריך עיצוב ומעצבי פנים

נכתב על ידי מערכת לוגו רהיט

ככל שחולף הזמן גוברת תשומת הלב לצורך האסטטי בתאבון רב ועימו כמובן נוצרים חידושים ושינויים מרעננים בתחום עיצוב הפנים. מעצבי הפנים מלווים את הלקוחות ומסייעים להם למצוא את מבוקשם בהתאם לצרכיהם, טעמם ותקציבם.בנוסף,מלווה המעצב את הלקוח לאורך כל הפרויקט,דרך ביקור באתר, מתן ייעוץ אישי,מקורי ואופנתי,פיקוח צמוד משלב תחילת העבודה ועד לשלב הסופי, גם התאמה ורכישה של רהיטים,גופי תאורה,ארונות ופריטים שונים המשלימים את מראה הבית. מעצבי פנים מתבקשים למלא כל אחת מדרישות וצורכי הלקוח,תוך כדי הצגת עיצובים וחומרים חדשניים,מענה על כל הפרטים הנחוצים, כל החידושים העדכניים הן ברמה הפונקציונאלית והן ברמה האסטטית.חידושים בתחום הצבע,אפקטים וחיפויים.גבס-קירות, תקרות מעוצבות ומעוגלות. תוכנות מחשב ייחודיות מסיעות למעצב ומאפשרות הצגה של כל שלבי התכנון והעיצוב בתלת מימד בזמן אמת ,הלקוח רואה את המוצר,אם זה מטבח,אמבט,ארונות ,עוד בזמן התכנון,ניתן לסובב את החדר לכל הכיוונים,להוסיף יחידות תלת ממידיות,להניע ולמקם אותן באופן פשוט וטבעי במרחב התלת ממדי של החדר,ולבצע פעולות רבות נוספות,שינוי צבעים,טקסטורות,מידות והוספת יחידות.

עיצוב הפנים הינו תחום רחב המאגד בתוכו נושאים רבים

תאורה

אדריכלים ומתכננים אוהבים פתחים וחלונות גדולים המכניסים את אור השמש הטבעי לתוך הבית, אך עדין מעצבי פנים ומעצבי תאורה משלבים בעיצוביהם מערכות תאורה מרהיבות ומתקדמות ביותר, שמהוות פתח לעולם מגוון ולחופש עיצובי ללא גבולות.בתים פרטיים,מוסדות ציבור ומקומות בילוי מתהדרים בגופי תאורה מרהיבים ברוח הרנסנס,בעוד שאחרים מעדיפים את הקו הנועז יותר , עיצוב חדשני ומודרני,גופי תאורה מחומרי גלם ייחודיים-פליז,ברונזה,זכוכיות מיוחדות,קלף,וקריסטלים. הליווי המקצועי של מעצב הפנים משלב בחירת גופי תאורה,באחת מהגלריות,או בסטודיו לעיצוב תאורה, או מכין המעצב תוכנית לבניית גוף תאורה לייצור פרטי לפי הזמנה. המעצב אחראי על תכנון מקדים של נקודות החשמל לתאורה שקועה,תאורה נסתרת וספוטים. תאורה היוצרת אפקט ויזואלי של צבעים והשתקפויות.משטחי אור צבעוניים ומעוצבים מוקרנים על הקיר והתקרה,מעוררים את הרגש ומשרים אווירה חיובית ואנרגיה טובה בחלל בו הם נמצאים.

טקסטיל

הנגיעה הסופית בעיצוב החלל,קיים שפע עצום של בדים לריפוד,אריגי וילונות,בדי חוץ וגן,מגוון נדיר של חיפויי קיר[טפטים].בנוסף, פריטי עיצוב משלימים ככריות נוי,כיסויי מיטה,מפות, כורסאות מרופדות והדומים . וילונות - וילונות מעוצבים ומוצרי הצללה בהזמנה אישית,הם הפרטים הקטנים שיהפכו את הבית למעוצב בסגנון נקי ויוקרתי. וילונות מבדי יוקרה נבחרים בקפידה על ידי המעצב, בדים כמו משי טבעי,קטיפות יוקרתיות ובדים עם תעוזה ואריגה ייחודית נטולת סטנדרטיים . שטיחים-המעצב יחשוף בפני הלקוח את עולם השטיחים,מסתבר שתחום זה עשיר הרבה יותר ממה שרבים יכולים לתאר. המעצב יבחר את השטיח בקפידה באופן אישי,ובהתאמה לעיצוב ולסגנון החדר,אם מעוניינים לתת לחדר מוטיבים היסטוריים עתיקים,או חדשנות צבעונית,בסגנון עדכני בשילוב צבעים נועזים. או שטיח עם דוגמאות אוריינטליות מרהיבות ,פריט מושלם לחלל מעוצב המזוהה עם מסעות ואקזוטיקה תרבותית. שטיחים אתניים נדירים ממקומות נידחים,שטיחים פרסיים,אוזבקים,קווקזים,אפגאנים ואחרים שטיחים ממגוון סוגים וחומרים,מעבודת יד מסורתית של רקמת מחט,דרך שטיחי עור וצמר, ועד שטיחים מודרניים מחומרים חדשניים מרהיבים.


עיצוב משרדים

עיצוב חדשני ומוקפד של חדרי ישיבות משקף אופי ותרבות ארגונית שיש בכוחו להעביר מסרים מההנהלה לעובדים,עיצוב יוקרתי מוסיף להרמוניה ולאופי הארגוני.

לוגו רהיט - פורטל רהיטים עיצוב פנים עזרה רבות בכתיבת המאמר - סיוון שרגל - מעצבת פנים

מקור המאמר: www.articles.co.il מאמרים לשימוש חופשי.