מאגר מידע כללי דירות בחו"ל חדשים שותפים קניה השכרה ראשי

פרויקט אריזת דירה ומעבר בראש שקט

הובלות
מאת בלה שמואל
שוב העלו לכם את שכר הדירה? הצלחתם למצוא דירה בתל אביב? אין הרבה אנשים אשר מבלים את כל חייהם באותה דירה. חלק גדול מהאנשים חייבים לעבור מבית אחד לשני מספר לא מבוטל של פעמים עד שיגיעו למחוז חפצם. מעבר דירה נתפס כ תהליך מעייף וארוך. המאמר הזה רלוונטי מאוד לאלו שנכנסים לבית חדש בשנה הבאה, ובו תחשפו למספר נקודות למחשבה על אריזת דירה.

לא הכל שחור


קחו את המעבר בקלות. חלקים נרחבים מהאוכלוסיה עוברים בין בתים מסיבה משמחת כמו שדרוג לסטודיו מרווח יותר או כשרוצים לשפץ בית קיים. באמת, המעבר יכול להיות מעייף נוסף בדרך אבל גם אותו ניתן להעביר בקלות.

כל העצות למעבר דירה חלק, מהיר וללא דאגות


לא מומלץ לחכות, עברו על כל האפשרויות להעברת הבית שלכם מספיק זמן לפני המעבר. אם תפעלו כך תמנעו מהוצאות לא צפויות ותהיו ערוכים ליום העברת הדירה בדרך הכי טובה שיש.

לא מצליחים להגיע לאריזה? באפשרותכם למצוא המון חברות המציעות שירות של אריזה בנוסף לשירותי הובלה. צוות של מס' עובדים יגיע למשרד לפני תאריך המעבר כדי לארגן בארגזים את תכולת הדירה שלכם.

במידה ואין לכם ברירה אלא לפנות את העסק לפני התאריך בו נותנים לכם להכנס לבית החדש אל תלחצו! ברחבי הארץ באפשרותכם למצוא כמה אתרים עם מחסנים המשמשים לאחסון תכולה. בד"כ משכירים את המחסנים לשלוש שבועות אך בחלקם יש גם אחסון לזמן רב ואף במחירים זולים יותר.

לא מתקמצנים על מוביל דירה


בין אם אתם אורזים את תכולת הבית או שפשוט שכרתם את שירות חברת ההובלות לעניין חשוב מאוד לארוז את החפצים שבבעלותכם בקפדנות אם אתם מעוניינים שהם יגיעו בשלום לבית החדש שלכם. לא היה מסב לכם אושר לדעת שכלי הקריסטל שהדודה ציפורה קנתה לכם לחתונהלא יעבור את טלטלות הדרך.

אל תחסכו על חברת הובלות איכותית, לא כל בעל משאית הוא מוביל שכדאי לקחת. הובלת חפצים ספציפיים כמו: מכונת כביסה, מקפיא וכו' דורשים מיומנות. ישנם גם ריהוט כמו: מזנון ארון דלתות אשר יזדקקו לפירוק והרכבה. בדיוק מסיבה זו, יש לוודא ולבדוק שחברת ההובלה שלקחתם מוכנה לעשות את זה. פעולה זו תביא לתוספת מיוחדת.

מדדו את דרך הגישה בבית הנוכחי ובדירה אליה אתם מעבירים את הדברים. אם יקרה ודלת המעלית קטנה מדי יש מצב שתצטרכו להוסיף שירות של מנוף.

תוכלו להשכיר שירות של מנופאי בצורה נפרדת אך הדרך הטובה יותר היא לערוך בדיקה אם חברת ההובלות שאותה לקחתם לביצוע העבודה יכולה לספק מנוף, כך תחסכו לא מעט. יש פעמים שעדיף להוסיף שירותי מנוף, אם אם אתם לא חייבים. השכרת מנוף יכולה לחסוך זמן וטלטלות מיותרות של החפצים בדרך.

הייתם רוצים לקבל מידע נוסף? זקוקים להמלצות ובדיקת מחירים זריזה?
גלשו למאמר בו תוכלו לקבל הצעות ומחירים ממגוון רחב של אנשי מקצוע.

מקור המאמר: www.articles.co.il מאמרים.